«افسون افسانه» به كشور روسیه رفت

پنج شنبه اول خرداد شنونده افسانه «سادكو» در برنامه «افسون افسانه» رادیو نمایش باشید.

1399/03/06
|
14:13

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، «سادكو» كه افسانه‌ای روسی است توسط سهیلا خدادادی تنظیم رادیویی شده است و در خلاصه داستان آن آمده است: در روستایی دورافتاده، جوان فقیری به نام «سادكو» زندگی می كرد. سادكو گاهی با كشاورزی و گاهی با چوپانی برای دیگران اموراتش را می گذراند.

یك روز كه در حال كشاورزی بود مرد نوازنده‌ای به او نزدیك شد كه ساز گوسلی می‌نواخت. سادكو از صدای ساز خیلی خوشش آمد و مرد نوازنده زمان رفتن، گوسلی را به سادكو داد و سادكو بعد از مدتی نوازنده ماهری شد و آوازه شهرتش در هر كوی و برزنی پیچیده بود تا اینكه مسیر زندگی سادكو با یك اتفاق تغییر كرد.

افسانه «سادكو» به روایت شیرین سپهراد و با بازی امیر زنده دلان، مهین نثری، قربان نجفی، محمد رضاعلی، كامیار محبی، امیر فرحان نیا و گلچهره زند در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

این افسانه به تهیه كنندگی زهرا عبدالله زاده، كارگردانی بهرام سروری نژاد، افكتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری محمدرضا محتشمی و افكتوری محمد رضا قبادی‌فر هر پنجشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می‌شود و تكرار آن جمعه ساعت 11:45 دقیقه است.

دسترسی سریع