"قلب بنفش" از امشب شنیدنی می‌شود

سریال رادیویی "قلب بنفش" با حضور تعدادی از هنرمندان اداره كل هنرهای نمایشی رادیو از رادیو نمایش پخش می‌شود.

1399/03/06
|
14:34

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ، سریال رادیویی "قلب بنفش" از امشب با حضور تعدادی از بازیگران هنرمندان اداره كل هنرهای نمایشی رادیو از رادیو نمایش پخش می‌شود.

این مجموعه رادیویی توسط داریوش روحی نوشته شده كه به معایب و محاسن فضای مجازی می‌پردازد. داستان این نمایش از آنجا آغاز می‌شود كه در سالگرد ازدواج در خانواده‌ای ایرانی، مادر خانواده گوشی هوشمند هدیه می‌گیرد و این هدیه سرآغاز فاصله میان اعضای خانواده و دور شدن آنها به واسطه حضور بیش از اندازه در فضای مجازی می‌شود.

"قلب بنفش" به كارگردانی میرطاهر مظلومی، سریالی رادیویی با درون‌مایه اجتماعی و طنز است كه در 5 قسمت در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. همچنین برای نخستین بار در رادیو نمایش ناهید میركاشی به عنوان شاعر، اشعاری را در ارتباط با داستان نمایش سروده كه در فواصل نمایش با صدای ایشان پخش می‌شود.

در این مجموعه رادیویی هنرمندانی چون علی‌اصغر دریایی، كرامت رودساز، حمید یزدانی، عباس توفیقی، فریدون محرابی، مسعود زنوزی‌راد، سیروس سپهری، یوسف كرمی، مهرخ افضلی، فریبا طاهری، ندا قاسمی، مونا صفی، نگین خواجه‌نصیر، آتنا مهیاری، شهرزاد دانه‌كار و شیما جان‌قربان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین فرشاد آذرنیا تهیه‌كننده، مهدی طهماسبی گویندگی، نازنین حسن‌پور افكتوری و مجید آینه صدابرداری این سریال رادیویی را برعهده دارند.

"قلب بنفش" از امشب سوم خردادماه ساعت 19 از رادیو نمایش پخش می‌شود و از روز دوشنبه ساعت 19:30 روی آنتن این شبكه رادیویی می‌رود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع