رادیو به مدت دو هفته وارد "به شرط عاشقی" شد

همزمان با آغاز ماه محرم، برنامه رادیویی «به شرط عاشقی» به مدت دو هفته جایگزین برنامه «به شرط زندگی» رادیو نمایش می‌شود.

1399/05/31
|
08:39

همزمان با آغاز ماه محرم، برنامه رادیویی «به شرط عاشقی» به مدت دو هفته جایگزین برنامه «به شرط زندگی» رادیو نمایش می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، «به شرط عاشقی» به مدت دو هفته جایگزین «به شرط زندگی» رادیو نمایش می‌شود؛ ساجد قدوسیان تهیه‌كننده و كارگردان این برنامه رادیویی ضمن اعلام این مطلب گفت: این برنامه ویژه‌برنامه بچه‌های به شرط زندگی است كه عملاً جایگزین برنامه «به شرط زندگی» در این دو هفته شده است.

وی ادامه داد: در «به شرط عاشقی» بیشتر به ویژگی‌های عزاداری امسال، شرایط عزاداری جدید و نوع برخورد مردم با بیماری كرونا، رعایت پروتكل‌ها و مدل عزاداری كردن و جنس نذری دادن با توجه به شیوع بیماری كرونا می‌پردازیم.

این تهیه‌كننده و كارگردان رادیویی در پایان افزود: در این برنامه، یكسری نمایش‌های كوتاه را با توجه به این موضوع طراحی كرده‌ایم و در كنار آن نیز نمایش‌هایی در ارتباط با دهه محرم و داستان عاشورا و كربلا نیز پخش می‌شود.

«به شرط عاشقی» با گویندگی معصومه روحبخش، نویسندگی سارا آقامحمدی، الهام حاجی‌نژاد، فاطمه اعتمادی، تهیه‌كنندگی و كارگردانی ساجد قدوسیان، افكتوری نازنین حسن‌پور، صدابرداری مجید آیینه و با هنرمندی بازیگران اداره كل هنرهای نمایشی رادیو همچون بیوك میرزایی، امیر عباس توفیقی، نوشین حسن‌زاده، سینا نیكوكار، معصومه عزیزمحمدی، راضیه مومیوند، آرش راسخ و الهام حاجی‌نژاد به مدت دو هفته ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود و گلچین آن شب‌ها ساعت 23:15 دقیقه روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

دسترسی سریع