شنیدن روایت هایی از عزاداری سیدالشهدا در تكیه رادیو نمایش

برنامه زنده «تكیه» شبكه رادیویی نمایش شیوه عزاداران حسینی را در قالب آیتم های نمایشی روایت می كند.

1399/06/06
|
13:34

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، برنامه زنده «تكیه» شبكه رادیویی نمایش شیوه عزاداران حسینی را در قالب آیتم ها و داستان های نمایشی روایت می كند.

مژگان فرزین تهیه كننده این برنامه رادیویی گفت: رویكرد برنامه زنده «تكیه» داستان محور است به این صورت كه در آن داستان های قدیم و جدید درباره روضه ها و عزاداری های حضرت امام حسین «ع» روایت می شود. در این برنامه ما درباره عزاداری ها به ویژه عزاداری هایی كه این روزها به صورت خانگی و با توجه به پروتكل های بهداشتی برگزار می شود و همینطور در مورد افرادی كه به دلیل كرونا نمی توانند در عزاداریها شركت كنند، حرف می زنیم.

این تهیه كننده رادیویی عنوان كرد: همچنین در این برنامه محیا ساعدی به عنوان خبرنگار از شكل عزاداری های جدید و خلاقیت هایی كه این روزها در هیأت ها با توجه به رعایت دستورالعمل هایی بهداشتی انجام می شود برای شنوندگان رادیو نمایش می گوید و مرتضی شمس آبادی نیز هر روز یك بسته فرهنگی را در قالب كتاب، فیلم، تئأتر و شعر عاشورایی معرفی می كند.

برنامه رادیویی «تكیه» به تهیه كنندگی مژگان فرزین، گویندگی محی الدین تقی پور و نویسندگی مهدیه حسینی و مرتضی شمس آبادی تا روز سه شنبه، 11 شهریور، ساعت 9 تا 10:30 به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع