تولید اثر رادیویی توسط منتخبان «یك نمایش، یك تجربه»

بعد از گذشت یكسال از عمر برنامه «یك نمایش، یك تجربه» منتخبان این برنامه به تولید نمایش رادیویی به صورت حرفه ای می پردازند.

1399/06/17
|
17:04

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، 9 گروه از علاقمندان و دانشجویان تأتر و سینما كه در دوره اول یكساله برنامه «یك نمایش یك تجربه» به صورت كارگاهی و تجربی _ آموزشی با ساختار و روند تولید نمایش رادیویی آشنا شده اند، به چرخه تولید در رادیو نمایش پیوستند.

مهدی طهماسبی مجری كارشناس برنامه «یك نمایش یك تجربه» ضمن اعلام این مطلب گفت: این افراد با توجه به سیاستگذاری های رادیو نمایش، وارد روند تولید حرفه ای نمایش رادیویی می شوند یعنی طرح های خود را به شورای ارزیابی طرح ارائه می كنند و چنانچه پس از ارزیابی طرح، نمره قابل قبولی دریافت كنند می توانند نمایش های 5 قسمتی با مدت زمان 20 دقیقه تولید كنند، تا در بخشی كه به تازگی و از ابتدای مهر با عنوان «پرده اول» برای این گروه ها در كنداكتور رادیو نمایش ایجاد شده، نمایش تولید كنند.

وی تأكید كرد: در واقع گروه های برگزیده «یك نمایش، یك تجربه» وارد یك مرحله جدید و حرفه ای تر با حساسیت بالاتر می شوند.

طهماسبی در پایان گفت: منتخبان «یك نمایش، یك تجربه» به سمت تولید حرفه ای خواهند رفت و در آنجا در نهایت اثر ضبط شده ارزیابی خواهد شد و اگر دوستان نمره خوبی بیاورند، همچنان در روند تولید نمایش با عنوان «پرده اول» در كنار ما خواهند ماند.

دسترسی سریع