برگزاری جشنواره «نشان سلیمانی» در رادیو

نخستین جشنواره سردار مقاومت و رادیو با عنوان «نشان سلیمانی» به منظور گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در رادیو نمایش برگزار خواهد شد.

1399/07/11
|
22:25

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی موضوع محوری این جشنواره است و آثار تولیدی در دو بخش حرفه ای و مردمی مورد داوری قرار خواهند گرفت.

در بخش حرفه ای آثار تولید شده در شبكه های رادیویی سازمان صداو سیما به رقابت می پردازند و هر شبكه رادیویی (معاونت صدا، صدای مراكز استان، رادیو های شهری، معاونت خبر و برون مرزی) مجاز به ارسال دو اثر در هر ساختار است.

آثار ارسالی در بخش حرفه ای باید در ساختارهای نمایش تك قسمتی، مستند نمایشی، مستند پرتره، مینی فیچر، روایتگری، نمایش كوتاه، برنامه تركیبی، گزارش خبری و برنامه های با محتوای تولید كاربران، UGC باشد.

در بخش مردمی نیز شركت برای عموم آزاد است و هر شركت كننده با حداكثر 3 اثر در هر ساختار و در مجموع حداكثر شش اثر امكان شركت در جشنواره را دارد. ساختارهای این بخش شامل: نمایش كوتاه، روایتگری و خاطره گویی، نمایشنامه نویسی، قطعه موسیقی و ساختار آزاد است.

مهلت ارسال آثار تا 10 آبان ماه از طریق سامانه نقش در سایت رادیو نمایش خواهد بود و آثار راه یافته به مرحله داوری 10 آذر ماه در همین سایت معرفی می شوند. اختتامیه این جشنواره دهم دی ماه برگزار و برندگان معرفی خواهند شد.

انتهای پیام

دسترسی سریع