آشا محرابی عنوان كرد؛ تأثیرگذاری بازی مجید حمزه در نمایش رادیویی «آن مرد»

آشا محرابی كه همچنان حضور فعالی در رادیو نمایش به عنوان بازیگر و كارگردان رادیویی دارد از تأثیرگذاری بازی مجید حمزه درنمایش جدید رادیویی «آن مرد» گفت.

1399/07/11
|
23:45

به گزارش ایران تئاتر، محرابی ضمن اعلام این مطلب افزود: آن چه كه درروند تولید این نمایش رادیویی بسیار موثر بود حضور مجید حمزه به عنوان یكی از هنرمندان حرفه ای و پیشكسوت رادیویی در نقش اصلی این نمایش رادیویی است كه برای آن كه بتواند در حین بازی تاثیر بیشتری بر صدا و سایر بازیگران داشته باشد با طراحی نقش دلقك بر روی یك ماسك و زدن آن بر صورتش به ایفای نقش پرداخت.

وی ادامه داد: ماسك زدن مجید حمزه بر چهره اش، باعث شد تا ایشان در زمان ضبط نمایش تغییر موثری بر صدای خود در مقابل میكرفون ایجاد كند و از طرفی به لحاظ تصویری بر سایر بازیگران اثر بگذارد تا آنجا كه با باورپذیری كامل به ایفای نقش بپردازند.

محرابی خاطرنشان كرد: نمایش «آن مرد» كه مجید حمزه به عنوان بازیگر نقش اصلی یا همان دلقك در آن حضور دارد، برداشت آزادی از رمان «آن» اثر استیون كینگ است كه توسط مریم تاجیك به صورت نمایش رادیویی نوشته و تنظیم شده است.داستان این رمان كه در نمایش رادیویی تغییر كرده است درباره پسر بچه ای است كه به دنبال قایقش كه در جوی آبی افتاده به فاضلابی می رسد و در آنجا دلقكی او را به مجرای فاضلاب می كشاند.

این كارگردان رادیویی در پایان گفت: تهیه كنندگی نمایش تك قسمتی «آن مرد» كه به تازگی در رادیو نمایش تولید شده و طی هفته های آینده از مجموعه «پشت سایه شب» پخش می شود را فرشاد آذرنیا برعهده دارد و مونا صفی ، سیما خوش چشم، مجید حمزه ، سعیده فرضی ، اكبر ملایی ، احمد گنجی، رویا فلاحی و مهرخ افضلی نیز از بازیگران آن هستند.

علاقه مندان به نمایش های ژانر وحشت می توانند مجموعه رادیویی «پشت سایه شب » را جمعه ها ساعت 23:15 دقیقه از رادیو نمایش دنبال كنند.


تاریخ انتشار: سه‌شنبه 8 مهر 1399 | شناسه مطلب: 137926

دسترسی سریع