رادیو از امشب سریالی با موضوع بخشش در اعدام پخش می‌كند

از امشب شنبه دوازدهم مهرماه، سریال رادیویی «آخرین شب» با موضوع بخشش در اعدام از رادیو نمایش و رادیو ایران پخش می شود.

1399/07/12
|
17:20

به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه رادیویی «آخرین شب» به سفارش رادیو ایران در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده كه از رادیو نمایش نیز پخش می شود.

این مجموعه پنج قسمتی داستان واقعی جوانی را روایت می كند كه به اتهام قتل جوانی دیگر به اعدام محكوم شده اما توسط پدر و مادر آن جوان بخشیده می شود و سپس تحت حمایت آنها به دانشگاه رفته و تا مقطع دكترای شیمی به ادامه تحصیل می پردازد و اكنون استاد دانشگاه است.

ژاله محمدعلی تهیه كننده این مجموعه رادیویی گفت: شخصا تحت تأثیر موضوع این سریال رادیویی قرار گرفتم و بارها خود را به جای خانواده ای كه بخشیدند، گذاشتم و همین باعث شد تا در تهیه كنندگی و انتخاب موسیقی برای كار كه صحنه های دلهره آوری داشت، دقت بیشتری كنم.

وی ادامه داد: بازی های هنرمندان رادیو در این نمایش آن را باورپذیر كرده است، هنرنمایی بهناز بستان دوست و رضا عمرانی در نقش پدر و مادری كه این جوان را می بخشند و در عین حال بازی بهادر ابراهیمی در نقش پسر اعدامی، باعث شده است كه كار باورپذیر شود.

این مجموعه رادیویی به نویسندگی مرضیه بامیری، كارگردانی مهرداد مهماندوست، افكتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی رضا عمرانی، فریبا متخصص، مهین نثری، مهرخ افضلی، بهادر ابراهیمی، مجید سهرابی، شهریار حمزیان، حمید یزدانی ابیانه، محمد پورحسن و محمد مجدزاده از امشب شنبه دوازدهم مهر ماه، ساعت 23:45 از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 از رادیو ایران روی آنتن می رود.

دسترسی سریع