آثار جشنواره "راویان حماسه" از رادیو نمایش پخش می‌شود

آثار راه یافته به بخش مسابقه جشنواره "راویان حماسه" كه در دو بخش نمایش‌های رادیویی و روایتگری برگزار شده است از رادیو نمایش پخش خواهد شد.

1399/07/17
|
16:00

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آثار جشنواره "راویان حماسه" از رادیو نمایش پخش می‌شود. امین رهبر دبیر این جشنواره تصریح كرد: این جشنواره در دو بخش نمایش‌های رادیویی و روایتگری برگزار شده است كه از هر بخش 10 اثر به مرحله نهایی راه پیدا می‌كنند و در نهایت این 20 اثر، آبان ماه امسال از آنتن رادیو نمایش پخش می‌شود و علاوه بر این با عوامل منتخب نیز در برنامه‌های پُرمخاطب رادیو نمایش گفت‌و‌گو خواهد شد.

وی ضمن اعلام حضور پررنگ هنرمندان رادیو نمایش و معاونت صدای استان‌ها، گفت: طبق برآوردهای تعیین شده در رادیو نمایش به راه یافتگان بخش مسابقه راویان حماسه كمك هزینه‌ای داده خواهد شد و پیش از این هم تمام امكانات صوتی رادیو نمایش در اختیار شركت‌كنندگان قرار داشت تا آثار خود را ضبط و به جشنواره ارسال كنند.

دبیر جشنواره "راویان حماسه" در پایان خاطرنشان كرد: رادیو نمایش برای آشنایی بیشتر مخاطبان، برنامه راویان حماسه را به مدت دو هفته به صورت زنده روی آنتن برد و در اینجا باید بگویم كه این شبكه رادیویی در جشنواره "راویان حماسه" بسیار قدرتمند و تأثیرگذار عمل كرده است.

دسترسی سریع