برپایی «تكیه» زنده در رادیو نمایش

ویژه برنامه زنده « تكیه » به مدت سه روز، از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

1399/07/23
|
22:06

مژگان فرزین تهیه كننده برنامه رادیویی «تكیه » ضمن اعلام این مطلب در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: موضوع روز پنج شنبه این ویژه برنامه زنده درباره شهادت امام حسن «ع » است كه در مورد كرامت ایشان صحبت می كنیم و به دنبال ظهور رساندن كرامت در زندگی خودمان هستیم. كرامتی كه بیشتر در خانواده ها و به خصوص مرد خانه باید باشد.

وی ادامه داد: روز جمعه نیز از صفات امام حسن «ع » و پیامبر اسلام «ص» و از صفاتی مانند بصیرت، كرامت و رحمانیت كه دوست داریم در خودمان رشد دهیم خواهیم گفت.

فرزین تأكید كرد : در این دو برنامه مرتضی شمس آبادی به عنوان كارشناس هنری و حجت السلام میرزا محمدی به عنوان كارشناس مذهبی همراه شنوندگان رادیو نمایش هستند.

این تهیه كننده تأكید كرد: روز شنبه ویژه ی شهادت امام رضا «ع » به روی آنتن می رود كه در این برنامه به مهربانی و گره گشایی امام رضا «ع» می پردازیم و با خدام ایشان كه ارتباط مستقیم با زائرین دارند گفت وگو خواهیم كرد.

وی درپایان افزود :همچنین در این برنامه با آقای بخشی به عنوان فردی كه در یك گروه جهادی فعالیت دارد و تعداد زیادی از ایرانی ها را برای اولین بار به مشهد برده است ارتباط تلفنی خواهیم گرفت.

ویژه برنامه زنده رادیویی «تكیه» به تهیه كنندگی مژگان فرزین، گویندگی سودابه آقاجانیان و گزارشگری شیما شیرازی از روز پنج شنبه تا روز شنبه به مدت سه روز از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع