پخش سه سریال جدید از آنتن شبكه های رادیویی

از روز شنبه، سه سریال جدید رادیویی كه در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است ، از آنتن شبكه های رادیویی نمایش، جوان ، سلامت و ورزش پخش خواهد شد.

1399/07/25
|
11:56

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ، سریال رادیویی هفت قسمتی « قاب های بی روبان» كه به سفارش رادیو سلامت در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است داستان یك مددكار اجتماعی از اعضای انجمن اهدای عضو را روایت می كند كه در آستانه تولد چهل سالگی اش در تلاش برای پیدا كردن كلیه مناسب برای كودكی به نام سانیا است.
این سریال رادیویی به نویسندگی هلن بهرامی، كارگردانی ایوب آقاخانی،تهیه كنندگی ژاله محمد علی وبا تلاش هنرمندان اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ، از روز شنبه ساعت 6:15 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 21:30 از شبكه رادیویی سلامت پخش خواهد شد.
همچنین سریال رادیویی «اسفار» كه موضوعی واقعی و تاریخی دارد به سفارش رادیو ورزش در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است كه داستان زندگی سید حسن شجاعت معروف به سید حسن رزاز ،باستانی كار و پهلوان تهران در دوره قاجار و پهلوی را روایت می كند. شهرت سید حسن رزاز در كشتی و جوانمردی نه تنها در ایران بلكه به بیرون از مرزها كشید.
«اسفار» به نویسندگی پوریا موسوی ، كارگردانی میرطاهرمظلومی ، تهیه كنندگی فرشاد آذرنیا و با حضور هنرمندان اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ساعت 8:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 13:45 دقیقه به روی آنتن رادیو ورزش می رود.
بر اساس این گزارش سریال رادیویی «كوك اشتباه » نیز از روز شنبه به روی آنتن شبكه های رادیویی جوان و نمایش می رود.
«كوك اشتباه » كه به سفارش رادیو جوان در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده توسط الهام نظری و سینا عباسی نوشته شده كه موضوع آن در مذمت و نكوهش تفرقه است .
این سریال 5 قسمتی به كارگردانی مهرداد مهماندوست، تهیه كنندگی ژاله محمد علی و با حضور هنرمندان اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ساعت 2:30 بامداد از رادیو جوان پخش می شود و ساعت 8:45 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
در تهیه و تولید این سریال های رادیویی صدابرداران و افكتورهای اداره كل هنرهای نمایشی رادیو نیز نقش عمده و تأثیرگذاری داشته اند.

دسترسی سریع