رادیو 3 سریال جدید به روی آنتن می برد

در هفته پیش رو، اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ، سه سریال رادیویی را برای پخش از شبكه های مختلف رادیو آماده كرده است.

1399/08/18
|
09:46

به گزارش خبرگزاری فارس، «ثبت با سند برابر است» ، «كارآگاه حكمت» و «عمو زنجیرباف» عناوین سریال های جدیدی هستند كه این هفته از آنتن شبكه های مختلف رادیویی پخش می شوند.

سریال رادیویی «ثبت با سند برابر است» به سفارش رادیو سلامت در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است كه از رادیو نمایش نیز پخش خواهد شد.این سریال رادیویی موضوعی اجتماعی دارد و درباره شخصی است كه به دلیل بازنشستگی دچار رخوت و بی حوصلگی شده و در تلاش است به هر طریقی خودش را سرگرم كند. هانیه نجفی نویسنده این سریال و مینو جبارزاده كارگردان آن است .«ثبت با سند برابر است» از روز شنبه ، هفدهم آبان ماه ، ساعت 6:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 21:45 دقیقه به روی آنتن رادیو سلامت می رود.

بر اساس این گزارش ، سریال رادیویی «كارآگاه حكمت » نیز از روز شنبه ساعت 22:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و مجموعه ای جنایی معمایی با محوریت كارگاهی بازنشسته تأمینات به نام حكمت است كه ما را به تهران سال 1320 تا 1325 می برد.سریال پلیسی رادیویی «كارآگاه حكمت » به نویسندگی فرهاد امینی و كارگردانی مهرداد مهماندوست با موضوع پلیسی و به تازگی در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

همچنین سریال رادیویی «عمو زنجیرباف » نیز به سفارش رادیو تهران در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است كه از رادیو نمایش نیز پخش می شود.این سریال رادیویی به نویسندگی یاسمن شكرگزار و به كارگردانی سعیده فرضی موضوعی خانوادگی – اجتماعی دارد و از روز یك شنبه هجدهم آبان ماه ساعت 1 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می رود.

در تهیه و تولید سریال های جدید رادیویی،تهیه كنندگان ، بازیگران، صدابرداران و افكتورهای مطرح اداره كل هنرهای نمایشی رادیو نیزهمكاری بسزایی داشته اند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع