در قالب چند برنامه مختلف؛ رادیو «نمایش» به استقبال هفته بسیج می‌رود

همزمان با آغاز هفته بسیج و به منظور ارج نهادن و گرامیداشت یاد و خاطره بسیجیان سلحشور ایران اسلامی، رادیو نمایش با تولید و پخش ویژه برنامه هایی متنوع این مناسبت را گرامی می‌دارد.

1399/09/02
|
19:52

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، در آستانه فرا رسیدن هفته گرامیداشت بسیج چند برنامه مختلف از شبكه رادیویی نمایش پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

برنامه‌های «راوی»، «آوا نما»، «سایه سار»، «جعبه موسیقی»، «استودیو هشت»، «گیومه» و نمایش «مردان هور» همچنین نمایش‌های كوتاه و ویژه ای به همین مناسبت از رادیو نمایش پخش می‌شوند.

«راوی»، مستند گزارشی به تهیه كنندگی انسیه شمس الهی و گزارشگری لیلا علاقه مند است كه در فصل جدید خود به سراغ فیلمسازان رفته است. در این سری از برنامه‌ها، فیلمسازانی كه فیلم‌هایشان به دلیل پرداختن به فعالیت‌های جهادی بسیجیان، سوژه‌ی مستند راوی بوده است، ماجرای ساخته شدن فیلم‌هایشان را روایت می‌كنند.

پخش این برنامه از روز شنبه اول آذر ماه ساعت 6:30 آغاز می‌شود.

برنامه «جعبه موسیقی» نیز به تهیه كنندگی انسیه سمیع پور این هفته به مناسبت هفته بسیج به فیلم‌های خاك سرخ، آخرین پرواز، دیوانه‌ای از قفس پرید، شیدا و روز سوم با روایت مریم نشیبا می‌پردازد، این برنامه ساعت 1:30 و 13:30 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ویژه برنامه «سایه سارمهر» نیز كه برگرفته از كلام مقام معظم رهبری است به هفته بسیج اختصاص دارد. این برنامه ساعت 8:00 صبح به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

همچنین برنامه رادیویی «آوا نما» به تهیه كنندگی رویا ولی زاده در ساعت 12:15 دقیقه به طور اختصاصی به فیلم‌های رسول ملاقلی پور می‌پردازد و برنامه زنده رادیویی «گیومه» و «استودیو هشت» نیز در ساعات 10 صبح و 18:30 به هفته بسیج خواهند پرداخت.

رادیو نمایش در ساعات پایانی شب نیز به مناسبت هفته بسیج سریال «مردان هور» را با تلاش هنرمندان اداره كل هنرهای نمایشی رادیو به روی آنتن می‌برد. این نمایش كه به سفارش رادیو ایران تولید شده است ساعت 23:45 از رادیو نمایش و ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود. همچنین در فواصل برنامه‌ها، نمایش‌های كوتاه و ویژه ای به مناسبت این روزها به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

دسترسی سریع