سیلاب آق قلا سوژه سریال رادیویی شد

مجموعه نمایشی «ققنوس در موج» با موضوع سیلاب آق قلا روی آنتن رادیو نمایش و رادیو سلامت می رود.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه نمایشی «ققنوس در موج» روایتگر سیل آق قلا شد.

1399/10/07
|
13:33

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه نمایشی «ققنوس در موج» روایتگر سیل آق قلا شد.

این سریال رادیویی که به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است به ماجرای سیل ویران گر آق قلا در آخرین روزهای سال 98 می پردازد.

نویسندگان مجموعه نمایشی «ققنوس در موج» فرزانه سادات دست غیبی و محمد احمدزاده هروی هستند و کارگردانی آن را محمد پورحسن به عهده دارد.

در خلاصه داستان این نمایش رادیویی آمده است: «یکتا و سعید در درمانگاه روستایی، مشغول به خدمت هستند. یکتا پرستار است و سعید، همسر او که پزشکی خوانده است، برای گذراندن طرح خود این روستای محروم را انتخاب کرده است. در آخرین روز سال 98، سعید برای خرید به شهرستان گومیشان می رود اما در آنجا متوجه می‌شود که در اثر بارندگی‌های 2 روز گذشته، آق قلا دچار سیل گرفتگی شده و سیلاب از آق قلا به سمت گومیشان جاری شده است. سعید به همراه‌ دوست خود آرش، که عضو هلال‌احمر است در گومیشان می ماند تا در ساخت سیل بند به او کمک کند. روز پنجم‌ در حالی که سعید و آرش به همراه چند نیروی امدادی در حال جابجا کردن تعدادی از سیل زدگان با قایق هستند، دچار حادثه می‌شوند.»

«ققنوس در موج» به تهیه کنندگی زهرا عبدالله زاده، کارگردانی محمد پورحسن، افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری حیدر صفدری و با بازی فریبا طاهری، امیر فرحان نیا، نازنین مهیمنی، ناهید مسلمی، حمید یزدانی، رامین پورایمان، شیرین سپهراد، کامیار محبی، امیرعباس توفیقی، نورالدین جوادیان، شقایق فتحی، فاطمه رضی هر روز ساعت 6:30 صبح از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت 17:45 دقیقه همان روز است.

همچنین این مجموعه رادیویی ساعت 21:45 دقیقه روی آنتن رادیو سلامت می رود

دسترسی سریع