روایت رشادت‌های شهید قاسم سلیمانی در 2 سریال رادیویی

تهران- ایرنا- دو سریال رادیویی با موضوع رشادت‌های شهید حاج قاسم سلیمانی از روز شنبه (ششم دی ماه) از شبکه‌های رادیویی نمایش، ایران و معارف پخش می‌شود.

1399/10/07
|
13:43

به گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی ایرنا، سریال رادیویی «صور از خاور» که به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است به فعالیت‌های سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راستای امنیت خاورمیانه می پردازد.

این سریال رادیویی به کارگردانی میرطاهر مظلومی، نویسندگی پوریا موسوی، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ششم دی ماه ساعت 23:45 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می شود.

همچنین سریال رادیویی «فرمانده قاسم» نیز به نویسندگی مجید دیندار و کارگردانی مهرداد عشقیان به سفارش رادیو معارف در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

این سریال رادیویی برگ هایی از زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ساعت 18:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 1:45 دقیقه بامداد از رادیو معارف پخش می شود.

دسترسی سریع