مهرداد مهماندوست: کارکردن با بازیگر حرفه ای یعنی کیفیت

مهرداد مهماندوست کارگردان نمایش رادیویی «همخانه» که درباره زندگی یک جانباز اعصاب و روان است، کار کردن با بازیگران حرفه ای رادیو را از عوامل موثر کیفیت یک نمایش رادیویی دانست .

1399/01/27
|
01:09

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، مهماندوست ضمن اعلام این مطلب افزود: نقش یک جانباز اعصاب و روان که یک جاهایی حالت عادی دارد و یک جاهایی از کوره در می رود را فقط یک بازیگر حرفه ای می تواند اجرا کند و باید بگویم دراین نمایش رضا عمرانی کلمه به کلمه این نقش را بازی کرده و بازیگران دیگر این نمایش نیز کاملا درخشان و باورپذیر بازی کردند و این مسأله خود نشان دهنده آن است که کارکردن با بازیگر حرفه ای یعنی کیفیت.
وی ادامه داد : البته قصه خوب هدیه رضایی نویسنده این نمایش هم بی نهایت به دل نشست و باعث تاثیرگذاری دو چندان این اثر شد از این جهت که داستان به صورت غیر مستقیم به تبعات جنگ پرداخته است .
این کارگردان رادیویی در پایان تأکید کرد : ادبیات دفاع مقدس جایی شعاری می شود که مستقیم به آن پرداخته شود اما وقتی غیر مستقیم داستان آن پردازش می شود باعث می شود که قصه قشنگ و چند بعدی بشود.
بر اساس این خبر، نمایش رادیویی«همخانه» که پخش آن در رادیو نمایش آغاز شده است، هر روز ساعت 12 شب از این شبکه رادیویی شنیده می شود.
«همخانه» به تهیه کننده ژاله محمد علی،صدابرداری رضا محتشمی، گویندگی بهناز بستان دوست ، نویسندگی هدیه رضایی ، افکتوری نازنین حسن پور و با هنرمندی رضا عمرانی ، شیما جان قربان، اکبر ملایی، امیر فرحان نیا ، احمد گنجی ، عبدالعلی کمالی، محمدرضاعلی ، شمسی صادقی به تازگی در رادیو نمایش تولید شده است.

دسترسی سریع