رئیس انجمن نقاشان در رادیو نمایش: دوسالانه ها فضای هنری کشور را نمایندگی می کنند

امیر راد رئیس انجمن نقاشان کشور در گفت و گوی تلفنی با رادیو نمایش تأکید کرد : درنهمین دوره ی دوسالانه ی نقاشی، دوسالانه ها فضای هنری کشور را نمایندگی می کنند.

1399/07/22
|
18:56

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش:در خبرها آمده نهمین دوره ی دوسالانه ی نقاشی قرار است در سال 1400برگزار شود ولی دوره ی هشتم 8سال پیش برگزار شد، در این خصوص امیر راد ، رئیس انجمن نقاشان کشور پاسخ داد: واقعیت این است که بعد از دوره ی ششم که برگزار شد ، در شیوه ی برگزاری اختلافی به وجود امد که توسط چه نهادو گروهایی مدیریت بشود و سبب شد که دوره ی هفتم و هشتم با عدم تایید و همراهی انجمن اتفاق بیفتد و این اختلاف باقی ماند تا دوره ی جدید که گفتیم باید این اختلاف را حل کنیم .
وی افزود : از سال،97 ما جلسات مختلفی داشتیم با کسانی که در جشنواره نقش داشتند و مشکلاتی حل شد اما بخش مهم این ناهماهنگی ، اختلاف نظرهایی بوده که در میان نهاد های مرجع وجود داشته است.
راد در پایان گفت : در نهمین جشنواره،قرار است دوسالانه ها فضای هنری کشور را نمایندگی کنند واز سویی نمایش دهنده ی هنرهای هنرمندان و معرفی نگاه های موثر در زمان باشند که جزییاتش در ایین نامه ها خواهد آمد.

دسترسی سریع