«تکیه» در رادیو نمایش سه روز زنده برپا می شود

ویژه برنامه زنده « تکیه » به مدت سه روز، از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

1399/07/23
|
21:46

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، مژگان فرزین تهیه کننده برنامه رادیویی «تکیه » ضمن اعلام این مطلب گفت : موضوع روز پنج شنبه این ویژه برنامه زنده درباره شهادت امام حسن «ع » است که در مورد کرامت ایشان صحبت می کنیم و به دنبال ظهور رساندن کرامت در زندگی خودمان هستیم. کرامتی که بیشتر در خانواده ها و به خصوص مرد خانه باید باشد.
وی ادامه داد: روز جمعه نیز از صفات امام حسن «ع » و پیامبر اسلام «ص» و از صفاتی مانند بصیرت، کرامت و رحمانیت که دوست داریم در خودمان رشد دهیم خواهیم گفت.
فرزین تأکید کرد : در این دو برنامه مرتضی شمس آبادی به عنوان کارشناس هنری و حجت السلام میرزا محمدی به عنوان کارشناس مذهبی همراه شنوندگان رادیو نمایش هستند.
این تهیه کننده تأکید کرد: روز شنبه ویژه ی شهادت امام رضا «ع » به روی آنتن می رود که در این برنامه به مهربانی و گره گشایی امام رضا «ع» می پردازیم و با خدام ایشان که ارتباط مستقیم با زائرین دارند گفت وگو خواهیم کرد.
وی درپایان افزود :همچنین در این برنامه با آقای بخشی به عنوان فردی که در یک گروه جهادی فعالیت دارد و تعداد زیادی از ایرانی ها را برای اولین بار به مشهد برده است ارتباط تلفنی خواهیم گرفت.
ویژه برنامه زنده رادیویی «تکیه» به تهیه کنندگی مژگان فرزین، گویندگی سودابه آقاجانیان و گزارشگری شیما شیرازی از روز پنج شنبه تا روز شنبه به مدت سه روز از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع