غلامرضا میرحسینی:صحبت‌هایم درباره آسیب تولیدات نمایش خانگی براساس تحقیقات علمی بوده است

غلامرضا میرحسینی،دبیر شورای محتوایی صدور مجوز تولیدات حرفه ای در گفت و گو با برنامه «پرانتز باز» رادیو نمایش اعلام کرد:صحبت‌هایم درباره آسیب تولیدات نمایش خانگی براساس تحقیقات علمی بوده است.

1400/07/10
|
17:06

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،غلامرضا میر حسینی دبیر شورای محتوایی صدور مجوز تولیدات حرفه¬ای درباره ابهامات صحبتهایش با خبرگزاری مهر در فضای مجازی گفت: حرفهایم در خبرگزاری مهر کاملا شفاف و بر اساس مستندات و تحقیقات علمی بوده است.
دبیر شورای محتوایی صدور مجوز تولیدات حرفه¬ای در گفتگوی تلفنی که با مارال دوستی سردبیر برنامه پرانتز باز داشته و در این برنامه پخش شد ضمن تاکید بر این نکته که صحبت‌هایش در فضای مجازی تقطیع شده گفت: درآن مصاحبه به صورت شفاف درباره شورای محتوایی صدور مجوز تولیدات حرفه‌ای و نگاه این شورا به تولیدات صحبت کرده‌ام. وی ادامه داد: بنده سریال شب دهم را به عنوان مثالی مطرح کردم. سریال شب دهم در آن مقطع بسیار موفق بود، این سریال با آسیب کم نگاه درستی به ارزش‌ها داشت. بنابراین می‌توانیم تولیداتی داشته باشیم که جذاب و پر مخاطب هم باشد اما به ارزش‌های دینی حمله نکند یا نگاهش به زن به عنوان ابزار نباشد.
غلامرضا میرحسینی در ادامه افزود: دو تحقیق در راستای تحلیل محتوای آثار نمایشی منتشر شده که نتایج آن را دیده‌ام و به آنها استناد کردم. در آن تحقیق ها شاخص هایی ذکر شده بود که بنده به آنها اشاره کردم.
سیدغلامرضا میرحسینی دبیر شورای محتوایی صدور مجوز تولیدات حرفه‌ای در گفتگو با خبرگزاری مهرگفته بود: از این پس مجوز صدور موافقت با طرح و ساخت سریال‌های خانگی با این شورا خواهد بود. او در این مصاحبه اهداف و نگاه این شورا را تشریح کرده بود که در فضای مجازی برداشتهای مختلفی از این صحبت‌ها شده بود.
«پرانتزباز» به تهیه‌کنندگی و سردبیری مارال دوستی و با حضور منتقدان ، روزنامه نگاران، خبرنگاران و هنرمندان، هر جمعه ساعت 21:00 از گروه برنامه‌های مستند و ترکیبی_نمایشی رادیو نمایش و به‌صورت زنده بر روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

دسترسی سریع