آثار راه یافته به مرحله داوری جشنواره سردارمقاومت و رادیو"نشان سلیمانی"معرفی شدند

آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو"نشان سلیمانی" در قالب برنامه و نمایش در بخش های حرفه ای و مردمی معرفی شدند.

1399/09/18
|
18:35

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، جشنواره سردار مقاومت و رادیو"نشان سلیمانی" که به همت رادیو نمایش برگزار شده است اسامی آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو در دو بخش مردمی و حرفه ای را در قالب برنامه و نمایش های رادیویی به شرح زیر اعلام کرد:

بخش حرفه ای

مستند پرتره
1-حوالی یک بامداد از اسماء استخری مرکز ایلام
2- رفیق خوب ما از شبنم بختیار، مرکز کرمان
3- سیره سلیمانی از مریم تقی زاده ، مرکز یزد
4- مرد میدان ازعلیرضااحمدی، مرکز لرستان
5- معراج ایتالیا از مهدی ساعی، شبکه ایران
6- من پاسدار قاسم سلیمانی ازلیلا علاقمند، شبکه نمایش
7- نشانی سردارازعباس اسعدی مقدم، شبکه فرهنگ

روایتگری
1- اولین مدافع حرم از مریم رضوی، چهارمحال و بختیاری
2- با دریا از زهرا محمدی،آذربایجان غربی
3- پدرم حاج قاسم از النازعزیزی،مرکز اردبیل
4-پرده عشاق از مریم قاسمی، شبکه فرهنگ
5-حاج قاسم حاج قاسم است از سهیلا باقری شریف آبادی، شبکه سلامت
6-روایت یک مهربانی از رضاسلیمانی، خراسان رضوی
7-سردار پهلوان از رضامحمودی،شبکه ورزش
8-مرشد عشق از همایون قلعه نویی، مرکزی

یوجی سی
1-پروژه حذف از انسیه شمس اللهی،شبکه نمایش
2-شیرین تر از عسل،حسین خلیل نژاد، شبکه جوان
3-عشق بدون مرزاز فاطمه رفیعی، چهارمحال و بختیاری
4-داده کاوی از امین حسین زاده، خوزستان
5-واژه به واژه خط به خط از لیلاعسگری،مرکز اصفهان

برنامه ترکیبی
1-پدر فرزندان ایران از سیده ناهیدسعادتی،آذربایجان شرقی
2-خیابان ایران از کیاناز کاوه، شبکه ایران
3-سردار آسمانی از رضاسلیمانی، خراسان رضوی
-4شهید قدس از حسن نوروز زاده، مرکز قم
5-عمو قاسم از فاطمه دانایی، مرکز یزد
6-میثاق نامه مکتب سلیمانی از شهاب نادری شبکه ایران

مینی فیچر
1-برای سرباز وطن از حسین نافذ عارفی، شبکه ایران
2-به نام پدراز فاطمه شافعیان، مرکز مازندران
3-حبیب دل از حسین معصومی ، شبکه ورزش
4-روایت عشق از ریحانه خیرخواهان ، مرکز سمنان
5-سردار سلیمانی از زهراحیدری، خراسان شمالی
6- کویر تشنه از مژگان فرزین ،شبکه نمایش
7-نشانی سردار ازعباس رجب سلمانی، شبکه فرهنگ
8-همچون یک پدر از میثم کریمی ، شبکه نمایش

گزارش خبری
1- بابا قاسم از شیما کرمیانی،مرکز قم
2-برکت سرخ از شیما کرمیانی ،مرکز قم
3-راز نگین از مریم تکافی ،خراسان رضوی
4-سرباز ولایت از مهدی کاظمی، شبکه معارف

برنامه های راه یافته به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو

بخش مردمی

روایتگری و خاطره گویی
-1اربیل از سمیه محمودی
2- بچه های حاج قاسم از سجاد کلبادی نژاد
3-تکیه گاه از مهرناز زارعی
4-ژنرال سایه از علیرضا کریمی
5-روایت یک صبح ازفاطمه باقری

ساختار آزاد
1-آژانس مسافرتی از هادی محمودی
2- تهران میدان شهدا ازآرزو مددی
3-جمهوری سلیمانی از سعیدمهاجر
4-رفیق شهید من ازمنیره مازونی
5-سردارازیوسف حامدی میرا

قطعه موسیقی
1-حضرت سلیمانی ازغفورمحمدزاده
2-حماسه حسینی ازیدالله گودرزی
3-سرباز آرامش ازمحمدغفاری
4-سردار وطن از ارازمحمد خرمالی
5-شهید القدس از مجید نصری

نمایش های راه یافته در بخش حرفه ای به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو

نمایش کوتاه
1-استقبال از حسین اسماعیلی،مرکز سمنان
2-بمان سردار ازمصطفی باقر آبادی، مرکز سمنان
3-زورخانه عطایی از اشرف السادات اشرف نژاد، شبکه جوان
4-ژینا از ابراهیم طاهری کیا، مرکز قزوین
5-مأموریت از حمیدطلایی، مرکز یزد

نمایش تک قسمتی
1-ام لیلا ازریحانه یزدان دوست شبکه نمایش
2-جان پناه از حسین خدادی، مرکز البرز
3-دشمن پشت دروازه ها ازمحسن قاسم زادگان،مرکز فارس
4- گزارشگر ویژه از هنگامه داودی، مرکز مازندران
5- ملک سلیمانی از سمانه برزگر، مرکز قزوین
6-موج عشق از فرشاد آذرنیا، شبکه نمایش

مستند نمایشی
1- سردار دلها از سیده ناهیدسعادتی، آذربایجان شرقی
2-سیلاب غیرت از مهرداد معماری، مرکز آبادان
3-فرمانده دلها از بهرام نوری ، مرکز گیلان

نمایش های راه یافته در بخش مردمی به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو

نمایش کوتاه
1-آشنای ما از فاطمه فراهانی
2-بدون مرز از سید مجید محمدی
3-تولد از بهمن پارسا آرا
4-دیوار از محمدشکری
5-مسافر آسمان از پژمان شاهوردی

نمایش نامه
1-آقا شیر از منصوره عسگری دشت بیاض
2-تینار از بهمن پارسا آرا
3-جاودانگی از اصغرگروسی
4- دلدار از شیرین سپه راد
-5ملک سلیمانی از مجتبی طالبی
6-خورشید در راه از الهه شریفی نیا

گفتنی است ، روز 10 دی ماه، مراسم اختتامیه این جشنواره در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

دسترسی سریع