پخش سریال های جدید از آنتن شش شبکه رادیویی

تا پایان هفته سریال های جدید از آنتن شش شبکه رادیویی پخش می شوند.

1399/12/02
|
17:25

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، این هفته، سریال های رادیویی «خانه بخت کجاست» ، «چشم روشن ماه» ، «اسارت» ، «هزاربرگ» ، «گلی در شوره زار» و « بچه محل» که به تازگی تولیدشان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به پایان رسیده از شبکه های رادیویی جوان، فرهنگ، معارف، نمایش ، ایران و تهران پخش می شوندو علاوه بر آن در ساعات مختلف به روی آنتن شبکه رادیویی نمایش نیز می روند.
خلاصه داستان و ساعت پخش نمایش های یاد شده به شرح زیر است :
«خانه بخت کجاست» با محوریت اجتماعی درباره زندگی فردی به نام نیما است که زینب آرمند آن را نوشته ، ایوب آقاخانی کارگردانی کرده و ژاله محمدعلی تهیه کننده آن است.این نمایش ساعت 8:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 2:00 بامداد به روی آنتن رادیو جوان می رود.
«چشم روشن ماه» به نویسندگی هلن بهرامی ، کارگردانی ایوب آقاخانی و تهیه کنندگی ژاله محمد علی ، داستان کیخسرو پسر سیاوش است که به کین خواهی خون پدرش سرزمین توران را به خاک و خون کشیده است .این نمایش ساعت 10:00 صبح از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 3:00 بامداد به روی آنتن رادیو فرهنگ می رود.
نمایش «اسارت» نیز ساعت 17:30 از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 1:45 دقیقه بامداد به روی آنتن رادیو معارف می رود .این نمایش به نویسندگی اکبر خوردچشم ،کارگردانی امیر زنده دلان و تهیه کنندگی ریحانه یزدان دوست، درباره دو رزمنده مدافع حرم است که برای نبرد با نیروهای تکفیری به سوریه اعزام شدند.

از مجموعه«هزاربرگ » نیز نمایش خانه اربابی به نویسندگی هانیه نجفی ،کارگردانی مینو جبارزاده و تهیه کنندگی ژاله محمد علی ساعت 22:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود که داستان زنی باردار در روستایی دور افتاده را روایت می کند.

ساعت 23:45 دقیقه نیز رادیو نمایش سریال رادیویی «گلی در شوره زار » را به روی آنتن می برد که همزمان از رادیو ایران در ساعت 22:30 پخش می شود.این نمایش به کارگردانی میرطاهر مظلومی ، نویسندگی علیرضا غنچی فشکی و تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم درباره بخشی از زندگی خواجه نصیر الدین طوسی است.
در ادامه ، نمایش «بچه محل » نیز به نویسندگی زهرا کولیوند، کارگردانی مینوجبارزاده و تهیه کنندگی ژاله محمدعلی پخش می شود. این سریال که درباره داستان های تهران معاصر است ساعت 1:00 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می رود. در تمامی این نمایش ها نویسندگان، کارگردانان ، تهیه کنندگان، بازیگران، افکتورها و صدابرداران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو حضور داشته اند.دسترسی سریع