«برادران خورشید» و«زمان از دست رفته» سریال های جدید رادیو نمایش

از روز شنبه سوم مهرماه ، پخش دو سریال رادیویی جدید «برادران خورشید» و «زمان از دست رفته» در شبکه رادیویی نمایش آغاز می شود.

1400/07/02
|
15:55

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، «برادران خورشید» حکایت دلاوری و شخصیت والای سرداران دوران دفاع مقدس است و در هر قسمت بر اساس مقطعی مهم از زندگی یک سردار نام آور شکل می گیرد که تمهیدی برای پرداختن به روحیات و فعالیت آنان درجبهه نبرد است.
این مجموعه رادیویی به نویسندگی مرضیه رشیدبیگی،عاطفه مکاری،سولماز ملکی،علیرضا گشتاسب، سردبیری مجید نظری نسب،کارگردانی رامین پورایمان،تهیه کنندگی ژاله محمدعلی،افکتوری نازنین حسن پور،صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی فریبا متخصص، مینو جبارزاده،شمسی صادقی،مروارید کریم پور،بهناز بستان دوست،محمد رضا علی،امیرزنده دلان،محمدرضا قلمبر و مهدی نمینی مقدم از روز شنبه سوم مهرماه ساعت 1:00 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 15 تکرار آن است.
همچنین نمایش رادیویی «زمان از دست رفته» به نویسندگی سیمین بنایی و سردبیری شهلا دباغی داستان مردی را روایت می کند که به دلیل نبود قلب مناسب امیدش به زندگی را از دست می دهد. به وی پیشنهاد قلب مصنوعی می شود و در ادامه اتفاقاتی رخ می دهد که شنیدنی است.
«زمان از دست رفته» به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد،کارگردانی ایوب آقاخانی،افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری فرزاد شریفی و با هنرمندی بهرام ابراهیمی، ناهید مسلمی،احمد هاشمی،نورالدین جوادیان،امیر زنده دلان،عباس توفیقی،شقایق خاکی پور،معصومه عزیز محمدی،علی میلانی ونگین خواجه نصیر از روز شنبه ساعت 2:30 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 8:30 تکرار آن است.
و برنامه «نمای رادیو» با موضوع کربلا در سه اپیزود مسافر کربلا،روز دهم و رستگاری به تهیه کنندگی حسن توکلی زاده،کارگردانی امیر زنده دلان،افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی ناهید مسلمی،نازنین مهیمنی،رامین پورایمان،سعیدسلطانی،مهدی نمینی مقدم و علی میلانی از روز شنبه سوم مهرماه ساعت 10:30 از رادیو نمایش پخش می شود،گفتنی است این سری از برنامه «نمای رادیو» پیش از این به کارگردانی تلویزیونی امیر شعیبی از آنتن شبکه تلویزیونی نسیم پخش شده است.

دسترسی سریع