از ساعت به مدت

رادیو نمایش

خبر روابط عمومي

بازدید میهمانان خارجی چهاردهمین جشنواره رادیو از رادیو نمایش

همزمان با فرا رسیدن هفتاد و نهمین سالگرد رادیو در ایران ، میهمانان خارجی چهاردهمین جشنواره رادیو، از رادیو نمایش بازدید کردند.

1398/02/04
|
13:36

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ؛ در این بازدید که با حضور محمدرضا قربانی مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو ، مسوولان رادیو نمایش و هنرمندان نمایش های رادیویی انجام شد ، میهمانان خارجی از ساختمان قدیمی رادیو و استودیوهای تولید درمیدان پانزده خرداد دیدن کردند.
در آغاز این مراسم ، حمیدرضا هدایتی از هنرمندان پیشکسوت رادیو با حضور در محوطه رادیو ارگ در جمع میهمانان خارجی درباره ساختمان قدیمی رادیو و قدمت آن توضیحاتی ارائه کرد .
پس از آن میهمانان با حضور در استودیو 8 به تماشای ضبط نمایش رادیویی به کارگردانی:ژاله علو نشستند که با تشویق بسیار آنان همراه شد.
در این دیدار محمد رضا قربانی مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش توضیحات گسترده ای به میهمانان خارجی در خصوص چگونگی تولید نمایش رادیویی در ایران ارائه داد و گفت : رادیو سابقه طولانی در ایران دارد و هنرمندان آن از دیرباز توانسته اند ارتباط عمیقی با مخاطبان رسانه برقرار کنند ، تا آنجا که این روزها با وجود کثرت رسانه های متنوع ، همچنان قدرتمند به راه خود ادامه می دهد.
وی ادامه داد : اداره کل هنرهای نمایشی رادیو با تولید روزانه آثار نمایشی به صورت حرفه ای با بازیگران مطرح ، جایگاه ویژه ای در میان مخاطبان رادیو دارد و این را می توان از بازخورد ارتباط مردم با این رسانه دریافت ؛ امیدواریم به مرور زمان بتوانیم با کمک هنرمندان آثار فاخر دیگری را تقدیم علاقه مندان و شنوندگان نمایش رادیویی کنیم .
این مقام مسوول در پایان از حضور موثر میهمانان خارجی جشنواره در جمع هنرمندان رادیو نمایش اظهار خرسندی کرد و تداوم ارتباط فرهنگی میان هنرمندان رادیویی داخل و خارج از کشور را مایه پیشرفت و مباهات دانست .
در پایان این مراسم به رسم یادبود هدایایی معنوی تقدیم میهمانان خارجی جشنواره رادیو شد .

دسترسی سریع
خبر روابط عمومی