پخش ویژه نمایش های رادیویی برای 14 و 15 خرداد

14و 15 خرداد ماه سه نمایش رادیویی " موج های كوچك "، "وقتی كه كوچك بودم" و "كرامت" به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

1396/03/10
|
14:29

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ، "وقتی كه كوچك بودم" به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است درباره ی دانش آموزی خارجی است كه در نامه ای كه برای امام خمینی(ره) می نویسد، درخواست می كند تا ایشان لباسی را به عنوان هدیه به او بدهند، امام در پاسخ، كتابی درباره زندگی حضرت محمد (ص) به وی می دهد. سرانجام این دانش آموز كه در زمان ارتحال امام (ره) مسلمان شده است به ایران می آید.
در این نمایش رادیویی محمد پورحسن، شیما جان قربان، ماندانا محسنی، اكبر مولایی و محمدرضا قلمبر به ایفای نقش می پردازند.
این نمایش به نویسندگی : سعید تشكری، تهیه كنندگی : فرشاد آذرنیا ، كارگردانی : مهدی نمینی مقدم ، صدابرداری : رضا طاهری و افكت : محمدرضا قبادی فر، 14 خرداد ماه ، ساعت 15:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.
همچنین روز 15 خرداد ماه ، نمایش "كرامت" با موضوع قیام خونین 15 خرداد از رادیو نمایش پخش می شود. این نمایش را نیز سعید تشكری نوشته و داستان دو دوست را روایت می كند كه در جریان واقعه 15 خرداد دستگیر می شوند و ... .
این نمایش با هنرمندی احمد ایرانیخواه، كرامت رودساز، علی میلانی، احمد گنجی و به كارگردانی : مهین فرد نوا، افكت : محمدرضا قبادی فر ، صدابرداری: رضا طاهری و تهیه كنندگی : ژاله محمد علی ، 15 خرداد ساعت 6:30 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
نمایش «موج های كوچك»نیز به نویسندگی زین العابدین صادقی مزیدی به مبارزات دوران انقلاب می پردازد.

این نمایش به كارگردانی جواد پیشگر و با هنرمندی بازیگران اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ، 15 خرداد ، ساعت 10:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع