این هفته با پخش سریال های متنوع رادیویی همراه باشید

در هفته جدید، اداره كل هنرهای نمایشی رادیو ، سریال های متنوعی را برای پخش از شبكه های رادیویی آماده كرده است.

1396/03/24
|
17:15

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، هابیلیان، فردای امن و پهلوان پوریای ولی عناوین نمایش هایی هستند كه به ترتیب از شبكه های رادیویی فرهنگ ، ایران و ورزش پخش خواهند شد.
سریال رادیویی "هابیلیان " به نویسندگی شهلا دباغی كه این هفته ساعت 13:00 از رادیو فرهنگ پخش می شود، ماجرای زندگی یك استاد جامعه شناس و همسرش را روایت می كند.
این نمایش رادیویی را مجید حمزه ، كارگردانی كرده است و هنرمندانی چون مینا شجاع، مینو جبارزاده، مهدی نمینی مقدم، نازنین مهیمنی ، محمد عمرانی، عباس شادروان ، صفا آقاجانی، مهرداد مهماندوست، حوا الهویی، رامین پورایمان، هنگامه محمودی و تعداد دیگری از بازیگران اداره كل هنرهای نمایشی رادیو در آن به ایفای نقش می پردازند.
"فردای امن " عنوان سریالی است كه این نمایش رادیویی را یاسمن شكرگزار نوشته و ماجرای نوجوانی است كه در اثر بی احتیاطی در رانندگی دچار سانحه می شود و این اتفاق، او و خانواده اش را درگیر اتفاقاتی می كند كه...
"فردای امن"به كارگردانی محمد عمرانی، هر روز ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می شود.
بر اساس این خبر، سریال رادیویی " پهلوان پوریای ولی " كه از رادیو ورزش به روی آنتن می رود ماجرای جوانی را روایت می كند كه به همراه مادرش به امید یافتن كار راهی شهرستان خوی می‌شود و پس از آن به زورخانه‌ای راه پیدا می‌كند كه پهلوان نامی پوریای ولی در آنجا ورزش می‌كند.
این نمایش به كارگردانی محمد عمرانی و با هنرمندی رضا عمرانی، بیوك میرزایی، عبدالعلی كمالی، شمسی صادقی، سلمان خطی، ماندانا محسنی، مسعود زنوزی‌راد، احمد گنجی، عباس توفیقی، نازنین مهیمنی، اسماعیل بختیاری، توران مهرزاد، سینا نیكوكار، مجید حمزه، مهرداد عشقیان، رحمان باقریان، محمد آقا محمدی ساعت 13:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
گفتنی است در ساخت این آثارتهیه كنندگان ، صدابرداران و افكتورها نیز در ساخت این آثار با آنها همكاری می كنند.
سایر شبكه های رادیویی نیز با پخش نمایش های تك قسمتی از تولیدات اداره كل هنرهای نمایشی رادیو به استقبال هفته ی جدید خواهند رفت.

دسترسی سریع