گیتی معینی : 50 سال سابقه هنری در رادیو دارم

گیتی معینی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با «استودیو هشت» رادیو نمایش گفت : قبل از اینکه در تلویزیون شروع به کار کنم ، شناسنامه رادیو هستم و 50 سال سابقه هنری در رادیو دارم .

1400/01/16
|
14:52

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،وی افزود: رادیو عشق است ، من کارم را از 12 سالگی شروع کردم و سختی های زیادی کشیدم تا به اینجا رسیدم و باعث افتخارم است که برای کشورم خدمت کنم .
معینی ادامه داد : من در رادیو کارم را در استودیو هشت شروع کردم و از آن خاطره های زیادی دارم .
وی همچنین در مورد سریال حورا افزود: کار حورا ، کار خوب و قشنگی بود اما چون بیشتر در قالب طنز کار کرده ام دوست دارم بیشتر مردم با دیدن کارهایم بخندند نه اینکه غمگین شوند چون در حال حاضر باتوجه به شرایطِ بیماری ، مردم به اندازه کافی گرفتار و ناراحت هستند و بنابراین لبخند مردم به من انرژی می دهد و من دوست دارم مردم همیشه بخندند .
معینی در پایان از تجربه اش در جشنواره فیلم فجر در مورد کاندید شدن برای بازیگری در فیلم ابلق گفت : من این توانایی را دارم که بتوانم در هر ژانری ایفای نقش کنم اما بیشتر قالب طنز را دوست دارم،فیلم ابلق هم کاری متفاوت بود و من آن را بسیار دوست داشتم و کارم را با انگیزه انجام دادم ، اگر از طرف داوران برای من بی عدالتی شد اشکالی ندارد ، من سیمرغم را از مردم کشورم گرفتم .


دسترسی سریع